טיול לאנגליה – ביקור בOLD TRAFFORD

טיסות | תחבורה | מה לעשות – לונדון | מה לעשות – מנצ’סטר | יום המשחק | סיכום

הגענו לחלק המעניין ביותר במדריך הטיול לאנגליה – ביקור באצטדיון הביתי של MANCHESTER UNITED!!!

כאמור, אצטדיון Old Trafford,  ביתנו האהוב, הוא האטרקציה המרכזית של העיר, ומבקרים בו מדי שנה מאות אלפי אוהדים ומבקרים.

האצטדיון מציע מגוון אטרקציות – סיור מודרך, ביקור במוזאון, חנות המועדון – MEGASTORE, בית קפה – RED CAFE ועוד. מומלץ לשריין חצי יום לפחות על מנת להינות מכל האטרקציות האלה.

סיור ומוזאון:

סיור מודרך מתקיים באצטדיון בכל יום למעט ימי המשחק. מומלץ מראש לשריין את המקום שלכם בסיור. הקישור הבא מכיל את הטלפון והמייל לשריין מקום בסיור ובמוזאון:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={CE263527-008C-445A-93E9-40FC96FB56B5}&section=stadiumTour

בד”כ אין בעיה להצטרף לאחד הסיורים במהלך היום, אך ישנן תקופות, בעיקור לפני משחקים גדולים, כגון משחק נגד ליברפול, בהן יש תורים גדולים לסיור והסיכויים שלכם להשתלב בסיור קטנים. לא לשכוח שמי שרכש OFFICIAL MEMBERSHIP נהנה מהנחה של 50% ממחיר הסיור.

סיור מתחיל בצד הצפוני של האצטדיון, משם יורד ליציע הדרומי, משם אל המנהרה שמתחתיו ואל חדרי ההלבשה, ומסתיים במנהרת הכניסה למגרש ויציע השחקנים. לאחר מכן יובילו אתכם היישר אל מלכודת התיירים, הלא היא חנות המועדון – MEGASTORE. המחירים בחנות הם גבוהים ומי שמעוניין בפריטים שגרתיים מוטב שירכוש אותם במקומות אחרים, דוגמת רשת SportsDirect או JJB. היתרון של החנות הוא רק במגוון הגדול ובפריטים שחנויות רגילות אינן מחזיקות. יחד עם זאת, מי שעשה OFFICIAL MEMBERSHIP, זכאי ל10% הנחה בהצגת כרטיס חבר.

אחרי שסיימתם את מסע הקניות והתעייפתם מהסיור, אתם מוזמנים לארוחת צהריים בRED CAFE – המסעדה של יונייטד.

זו הרגשה מצוינת לשבת בRED CAFE, על כסא של אחד השחקנים האהובים עליך, כשמהחלון רואים את כר הדשא, וברקע מתנגן לו אחד הגולים הגדולים בהסטוריה של המועדון… שימו לב – מחזיקי OFFICIAL MEMBERSHIP נהנים מהנחה של 10% על כל התפריט של המסעדה בהצגת כרטיס חבר.

יום המשחק

כדי לחוות את האווירה של לפני המשחק, מומלץ להיות באיזור האצטדיון לפחות 3 שעות לפני שריקת הפתיחה. ישנם הרבה דוכנים של מרצ’נדייז לא רשמי של אוהדים. לפני שאתם רצים לקנות, מומלץ לעשות סיבוב בדיקה כדי להעריך את המחירים. באנגליה ייתכנו הבדלי מחיר קיצוניים בין המוכרים, ולכן אל תמהרו לקנות במקום הראשון שראיתם.

פאבים:

באיזור האצטדיון ישנם מספר פאבים ידועים בהם נאספים אוהדים לPRE-MATCH BUILD-UP.

אחד הפאבים שנמצאים מאוד קרוב לאצטדיון הוא THE TRAFFORD PUB:

ביום המשחק עמוס שם, אך ניתן להיכנס(באחרים זה יכול להיות בעייתי לאור העומס). הכניסה לפאב, כמו גם פאבים אחרים באיזור ביום המשחק – רק בהצגת כרטיס.

פאב אגדי נוסף שכדאי לבוא אליו לפני המשחק הינו BISHOP BLAIZE. לפאב זה מגיעים אוהדים מהגרעין הקשה של יונייטד, והשירה ממנו נשמעת בעוצמה חזקה הרבה מעבר לכותלי המקום. מנצח על השירה אחד האוהדים האהודים והידועים של יונייטד בעולם – פיט בויל. הוא חיבר את רוב שירי האוהדים ששרים באצטדיון. רוב השירים מופצים דרך השירה בBISHOP BLAIZE לפני המשחק. כדי לא להרחיב במילים, פשוט תראו את הוידאו:

 

BISHOP BLAIZE זכה להכרה עולמית בקרב אוהדי יונייטד, ולכן מאוד קשה להיכנס אליו לפני המשחק. אלה מכם שרוצים להיכנס מוזמנים לנסות לפחות 3 שעות לפני שריקת הפתיחה. מה שבטוח – מי שיכנס – לא יצטער על זה כי האווירה שם מדהימה ומכינה היטב למשחק.

SAM PLATTS הינו עוד פאב שנמצא בקרבת האצטדיון(2 דקות הליכה מהיציע הצפוני). אחד היתרונות של הפאב הוא שהוא מאוד גדול, ולכן מכיל אוהדים רבים מאוד לפני המשחק. מומלץ לכל מי שלא הצליח להיכנס לBISHOP BLAIZE ולא רצה להסתפק בTRAFFORD PUB. לאחרונה הפאב הופך להיות מקום יותר מרכזי לאיסוף אוהדי יונייטד לפני המשחקים:

הכניסה לאצטדיון מאוד נוחה ומהירה, ולכן אין צורך לצאת מהפאב הרבה זמן לפני שריקת הפתיחה. האצטדיון יכול להתמלא תוך 5 דקות. כמו כן, אחרי המשחק מומלץ להמשיך את החוויה לאחד הפאבים. האוהדים אוהבים להתאסף שם לעוד בירה או שתיים.

תהנו ותחזרו עם ניצחון!

11.09.2010