רכישת כרטיסים – שאלות ותשובות

תהליך רכישת הכרטיסים:

שאלה: יש לי חבר מועדון ואני רוצה לרכוש כרטיס. מה עושים?

תשובה: ממלאים טופס רכישת כרטיס, ופועלים לפי ההנחיות בתוך הטופס.

שאלה: אין לי חבר מועדון ושמעתי שדרככם אפשר להשיג כרטיסים למשחק בזול. אני רוצה לקנות. מה עושים?

תשובה: אכן, מועדון האוהדים מוכר כרטיסים במחיר הזול ביותר כי אנחנו לא קיימים למטרת רווח, אלא במטרה לאחד ולקרב בין אוהדי מנצ’סטר יונייטד. יחד עם זאת, כל מי שרוצה לרכוש כרטיס למשחק של מנצ’סטר יונייטד דרך מועדון האוהדים, מחויב להיות חבר מועדון. לכלל זה אין יוצאי מן הכלל. ואנחנו מחויבים על ידי מנצ’סטר יונייטד לאכוף את זה.

שאלה: איך אתם יכולים להבטיח כרטיסים?

תשובה: קודם כל, האוהד שרוצה לטוס למשחק חייב להיות חבר מועדון וגם להזמין כרטיס במסגרת חלון ההזדמנויות לאותו המשחק לפי הנוהל. בלי זה לא נוכל להבטיח דבר. אנחנו מועדון אוהדים רשמי של מנצ’סטר יונייטד, וככזה מקבלים הקצאה מובטחת של כרטיסים לכל משחק בית על ישירות על ידי מנצ’סטר יונייטד. כך שאין ערוץ הזמנת כרטיסים יותר בטוח וזול מאיתנו.

שאלה: אנחנו מספר חברים, כולם חברי מועדון ורוצים לטוס למשחק. חשוב לנו לשבת ביחד אחד עם השני. האם מועדון האוהדים יכול להבטיח זאת?

תשובה: מועדון האוהדים בהחלט יכול להבטיח שכל הכרטיסים של אותה הזמנה יהיו צמודים אחד לשני. זה אחד היתרונות הרבים בהזמנת הכרטיסים דרך מועדון האוהדים.

שאלה: איך משלמים על הכרטיסים?

תשובה: נכון לעכשיו, ניתן לשלם על הכרטיסים באמצעות העברת הכסף לחשבון של מועדון האוהדים. העברת כסף יכולה להתבצע בדרכים הבאות:

  • הפקדת מזומן בסניף של דואר הקרוב לביתכם
  • ביצוע העברה בנקאית רגילה לחשבון של מועדון האוהדים

חשוב לציין, כעת אנחנו לא יכולים לקבל את הכסף בצורות שונות, לרבות באמצעות כרטיס האשראי

שאלה: כמה עולה כרטיס למשחק דרך מועדון האוהדים

תשובה: נכון לעכשיו, מחיר הכרטיס הוא 320 שקלים למבוגר בין גיל 16 עד 65, ו-220 שקלים לשאר האוהדים.

קבלת כרטיסים:

שאלה: אני עומד לטוס לאנגליה ואין לי עדיין שום מידע לגבי הכרטיסים. מה עושים?

תשובה: 3-4 ימים לפני שאתם טסים, במידה ולא קיבלתם את המידע על מיקומכם באצטדיון לא מיונייטד ולא ממועדון האוהדים במייל, יש ליצור קשר עם מועדון האוהדים במייל: israelireds@gmail.com .

שאלה: כיצד אוספים את הכרטיסים?

תשובה: השנה לא יהיו כרטיסים מנייר. הכניסה לאצטדיון תהיה עם כרטיס חבר מועדון אותו קיבלתם בדואר ממנצ’סטר יונייטד, ביחד עם כל ערכת חבר מועדון. למעשה, לפני טיסתכם, אתם אמורים לקבל רק את המיקום המדויק באצטדיון שבו תשבו, ואז כרטיס החבר ישמש אתכם ככרטיס למיקום זה.

שאלה: לא קיבלתי עדיין את כרטיס חבר המועדון. איך אכנס לראות משחק?

תשובה: אם 3-4 ימים לפני הטיסה לא קיבלתם את כרטיס חבר המועדון, יש ליצור קשר עם מועדון האוהדים במייל: israelireds@gmail.com. מועדון האוהדים ינפיק לכם מכתב סטנדרטי ושמי שאיתו יש לגשת למשרד הכרטיסים הקרוי TICKETING AND MEMBERSHIP SERVICES והממוקם מאחורי האצטדיון OLD TRAFFORD. תתבקשו למסור את המכתב, להוכיח את זהותכם על ידי הצגת תעודה מזהה באנגלית עם תמונה, ואז תקבלו כרטיסים מנייר. חשוב לציין – זו הדרך היחידה לקבל כרטיס מנייר – בשאר המקרים לא יודפסו כרטיסים והכניסה תהיה אך ורק עם כרטיס חבר מועדון.

שאלה: קיבלתי מנויים מטעם מועדון האוהדים. איך מתנהלים איתם?

תשובה: המנויים אינם כרטיסים רגילים, אלא כרטיסים שמשמשים את מועדון האוהדים למשך כל העונה. אתם מקבלים את המנויים לשימוש למשחק אחד. לאחר המשחק, יש להחזיר את המנויים לארץ, למועדון האוהדים. יש לתאם את הקבלה ואת האיסוף של מנויים עם מועדון האוהדים בטרם יציאה מהארץ למשחק.

שאלה: קיבלתי מיקום שונה ממה שביקשתי. מה עושים?

תשובה: מועדון האוהדים לא יכול להבטיח מיקום כזה או אחר. חשוב להדגיש זאת בפעם נוספת. אנחנו בסה”כ מבקשים כרטיסים מיונייטד ומה שאנחנו מקבלים, זה מה שמוקצה לאוהדים. אנחנו כן מעבירים את ההעדפות של האוהד, אך בהחלט ייתכן שביקש משהו מסוים וקיבל משהו אחר(מבחינת המיקום על המגרש). מה שכן ניתן לעזור, הוא להבטיח שאם הוזמנו מספר כרטיסים במסגרת אותה הזמנה, הם יהיו צמודים.

כניסה למשחק:

שאלה: תוך כמה זמן אדע איפה אני יושב?

תשובה: זה תלוי במנצ’סטר יונייטד. לפעמים אנחנו יודעים תוך כשבוע-שבועיים מאז התשלום, ולפעמים רק כשבועיים לפני המשחק. תקבלו את המייל עם הפרטים ממועדון האוהדים ואולי גם ממנצ’סטר יונייטד עם המיקום המדויק.

שאלה: הזיזו את מועד המשחק. אני רוצה להזחיר את המנויים/כרטיסים. מה עושים?

תשובה: מועדון האוהדים לא אחראי על קביעת מועדי המשחקים. זו אחראיות של האוהד המזמין כרטיסים לוודא שהמשחק מתקיים בסופו של דבר ביום שמתאים לו. מועדון האוהדים לא יוכל לזכות את האוהד על כרטיסים שהוזמנו ושולמו למנצ’סטר יונייטד, אלא רק במקרים חריגים במיוחד, ובכל מקרה, כל בקשה כזו תישקל בנפרד ולגופה.

27.05.2012