Ready For Reading

אמנם לא כתבתי הרבה זמן ואני בטוח שלא התגעגעתם אליי ולחפירות שלי יותר מידי חוץ מקצת לחץ פה ושם מצד המנהלים של האתר שאחזור לכתוב בכל זאת, פה זה לא שוק, זה מועדון האוהדים של הקבוצה הטובה בעולם, אז הנה חזרתי!!!

מהכתיבה האחרונה שלי אגרנו 12 נקודות מתוך 15 אפשריות כאשר ניצחנו את ארסנל במשחק פושר אך יעיל, חזרנו בצורה מדהימה מ2-0 ל2-3 בוילה פארק, חזרנו לשחק אנמי וחזרנו מוכים מקארו רואד בהפסד לנוריץ’, במשחק נוסף שבו באופן מפתיע בצורה מחרידה נקלענו לפיגור במשחק – חזרנו ל1-3 קליל אך בכלל לא מרשים מול QPR ובאמצע השבוע האחרון אמנם לא מעט המרקע קפץ בין צ’לסי-פולהאם לאברטון-ארסנל (ככה זה שאתה משלם 65 שקלים בחודש ומקבל שידור משחק מחברה שמתמחה בלעצבן את המנויים שלה, FIY- גם במשחק נגד רדינג לא נזכה לעדנה ולנחלה כאשר ברקע יתנגן לו בשידור משולב המשחק הסופר מסקרן בין דורטמונד לבאיירן מינכן) אך בזמן שהמרקע לא קפץ והמשחק היה מקובע על יונייטד-ווסטהאם קיללתי רגעים רבים וייחלתי לא מעט למעבר למשחק אחר רק כדי לא לראות את הכלום ושום דבר הזה שייצרנו.

בטווח עוד הפסקתי לראות במו עיניי את הקבוצה מפסידה לגאלאטאסאראי 1-0 בטורקיה (אישית, הקהל הכי חם והחוויה הכי טובה שהייתה לי בחיים).

רשמתי בפוסט אחרי המשחק נגד ווסטהאם וארשום גם כאן – חבל שלא ספגנו שער שיוויון, קודם כל מהנקודה שווסטהאם הייתה כל כך ראויה לה ושנית מהנקודה שהרוטציה המוזרה הזו בהרכב ובמערך חייבת להפסק.

פתחנו את המשחק ב4-1-2-1-2, מערך שהורג את רוני בלי צל של ספק והורג כל חלקה טובה שיש לנו במרכז השדה אבל מספק את הרצונות שלי ומתחבר עם המחשבות שלי שאין לנו צורך באגפים כי הם גם ככה נורא חלשים לצערי ואז מעבר ל5-1-2-2 עם ג׳ונס כבלם חמישי ומיני בונקר במשחק בית מול ווסטהאם האימתנית, הודות ללינדגארד השארנו את שלוש הנקודות במנצ’סטר.

אז ההיסטוריה תשאר בהיסטוריה, ואני מקווה שסשן המשחקים הרעים אך יעילים שלנו תם והוא יוחלף בסשן של משחקים טובים, איכותיים ויעילים (כי בסוף היעילות היא זו שנמדדת).

הקורבן הראשון לתחילת הסשן – רדינג.

משחק קצוות קלאסי בין מקום ראשון למקום 19 אבל במשחק הקצוות הקודם (QPR) קל זה לא היה ככה שאין לזלזל ביריבה.

הקבוצה בסך הכל בפורמה טובה וגם כשהכדורגל לא מי יודע איזה החוכמה היא לאגור נקודות ולתצפת על כולם מלמעלה וזה בדיוק מה שמראה הטבלה בינתים.

לטעמי, יש מקום להנהיג בקבוצה מערך של 4-2-1-1-2 עם הגנה מאוזנת, שני קשרים הורסים, עושה משחק אחד, ווין רוני אחד, וחוד בדמות ואן פרסי (או איך שיונתן קורא לו – פאן פרסי)וצ’יצ’אריטו, זה הזמן לזנוח את האגפים שלנו ולמקד את הכח באמצע אבל מאידך לפנות את האמצע-קדימה לרוני שייתן עבודה כמו שהוא יודע.

ההרכב האידיאלי בעיניי במצב העניינים הנוכחי: דה-חאה, אברה, פרדיננד, אוונס, דה-סילבה, קאריק, פלטשר, קלברלי, רוני, ואן פרסי וצ’יצ’אריטו.

אז משחק נוסף בפתח, מספק בצילו של יום ההולדת ה39 של הילד ראיין גיגס, זה הזמן לתת לו שלוש נקודות כמתנת יומולדת.

ההרכב שהייתי שמח לראות (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):

דה-חאה, אברה, סמולינג, אוונס, דה-סילבה,  קאריק, פלטשר, קלברלי, רוני, צ’יצ’אריטו & A LOT OF FUN PERSIE.

הזדמנות נפלאה להמשיך לתצפת על כל הליגה מלמעלה גם אחרי המחזור ה-15.

U-N-I-T-E-D

30.11.2012         תגים:     israeli redsman utdmanchestermanchester unitedיונייטד רדינגיזרמנצ'סטרמנצ'סטר יונייטדרוני