Next Level…

אחרי העדרות רבה בגלל תקופת המבחנים שבאה ועומדת לעבור עליי לטובה יותר ולטובה פחות אני חוזר למגרש ולאהבה האמיתית, הכתיבה.

נכסה כמובן את כל המשחקים שעברו (ולא כיסיתי) ואת זה שעוד לפנינו.

ולענייננו:

1) משחק חוץ קשה בלונדון, משחק שסיים לעת עתה את מסכת המשחקים שלנו מול הלונדוניות.

משחק בינוני של הרבה לחימה ואופי שהוכרע משער אחד בודד ונהדר של ROO במתפרצת מהסרטים.

האור כבה והמשחק הופסק אבל גם העלטה לא הצליחה למנוע מאיתנו את שלוש הנקדות שרצינו במטרה להמשיך את המסע המופלא בדרך לכתר האליפות.

2

1:0 קטן גדול במשחק שמראה לנו את האופי האמיתי שטמון בקבוצה הזו, אופי של אלופים, WE ARE MAN. UNITED, WE’LL DO WHAT WE WANT!!!

1

2) משחק בית קלאסי נגד כבשה שחורה.

אברטון מגיעה לאולד טראפורד לעשות בלאגן ואחרי הפצע של ה4-4 של שנה שעברה שטרם הגליד, אבל אז הגיע ילד הפלא בן ה-37, ריאן “כל יכול” גיגס ומרגיע את המצב.

4

בטווח, בין השער של גיגסי לשריקת הסיום קיבלנו משחק טקטי בלי יותר מידי אפור ולבן, בעיקר שחור, אבל בשביל מה יש את RVP אם לא בשביל ימים כאלה.

2:0 במשחק בינוני נגד כבשה שחורה שמביא אותנו ל-12 נקודות מרחק מהמקום השני ופער של 4 משחקים בראש הטבלה.

קצב ליקוט הנקודות הטוב ביותר בימיו של פרגוסון ופער מבטיח כבר באמצע פברואר, פשוט פנומנלי.

33

משחק שהיה בצל האסון ההוא לפני 55 שנים במינכן.

מפגן יוצא מגדר הרגיל של האוהדים ב”סטרטפורד אנד” הביא את השלט שלעיל, השלט שמבשר כל כך הרבה לכל אוהד יונייטד באשר הוא: WE’LL NEVER DIE!!!

ינוחו על משכבם בשלום כל אותם שחקנים ואנשי צוות מקצועי שקיפחו את חייהם בתאונה האכזרית ההיא ומי שלא ביקר ב”מנהרת מינכן” באולד טראפורד – מומלץ בחום, נותן תחושה מדהימה של מועדון עם היסטוריה אדירה, והווה ועתיד לא פחות גדולים… פשוט הקבוצה הטובה בעולם.

קבוצה שיודעת את עברה ועתידה לא עוטה כלל וכלל לוט וערפל…

3) הליגה הטובה בעולם חזרה, מנ. יונייטד (אחרי שנה של העדרות) חוזרת לשלבי הנוק אאוט של ליגת האלופות ובהגרלה קשה יוצאים לסנטיאגו ברנבאו לפגוש את רונאלדו וחבריו כבר בשמינית הגמר.

6PUT HIM ON THE PLAIN, GET HIM BACK FROM SPAIN – VIVA RONALDO!!!

משחק הירואי של דה-חאה מחד ודני וולבק מאידך נתנו לנו מקדמה לא רעה בכלל לגומלין, 1-1 במשחק חוץ שכזה ולא לפני שרובין ואן פרסי החמיץ פעמיים וגיגסי החמיץ פעם אחת הזדמנויות נהדרות להחזיר אותנו הביתה עם ניצחון פנומנלי אבל אין תלונות גם בתוצאה הזו, פשוט משחק וניהול משחק מבריקים…

יונייטד מסודרת ומאורגנת והגנה יציבה עם שוער נהדר וחוד מפחיד, אין ספק שאנחנו בדרך הנכונה לשחזר ימי עבר של יכולת, סגנון משחק, ובעיקר תוצאות.

ב5/3 חוזרים הביתה לגומלין ובציפיה שנשאיר את רונאלדו וחבריו בבית לראות אותנו בשלב רבע הגמר – COME ON YOU REDS!!

4) משחק גביע נוסף מזמן לנו קבוצה מהפריימרליג, לא נותנים נחת לקבוצה הזו (דרך אגב, במידה ונכריע את רדינג מחר, מחכה לנו צ’לסי או מידלסבורו בסיבוב הבא כך שבסבירות לא רעה שגם בסיבוב הבא נפגש עם קבוצת פריימרליג בגביע), קשה אבל אין דרך יותר טובה לזכות בגביע מאשר בכזה קושי…

עולים לכר הדשא במטרה אחת – רבע גמר.

אולד טראפורד ואש בעיניים, אין טוב מזה.

אולי בדרך למשחק נוסף שבו נשמור על רשת נקייה ולכל הפחות למשחק שבו נמצא את הרשת של היריבה יותר ממה שהיא מוצאת את הרשת שלנו, 1/4 גמר באויר – HERE WE COME!!!

ההרכב שהייתי שמח לראות (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):

לינדגארד, באטנר, וידיץ’, סמולינג, ג’ונס, קאריק, אנדרסון, קגאווה, קלברלי, וולבק ו-צ’יצ’אריטו מבערך של 4-2-2-1-1 כאשר בשביל ממשיך בעבודה הקשה שעשה במדריד…

U-N-I-T-E-D

17.02.2013         תגים:     israeli redsman utdmanchester unitedreds on tourunitedאולד טראפורדאולד טרפורדאלכס פרגוסוןואן פרסייונייטדיזראלי רדסישראלי רדסמועדון האוהדיםמנצ'סטרמנצ'סטר יונייטדמנצ'סטר יונייטד בישראלפרמיירליגרוני