הבלוגים האדומים

הצבע של הלב שלהם הוא אדום חזק, הם נושמים יונייטד, אוכלים יונייטד, מתקלחים יונייטד. הם מוכרים בקרב האוהדים וגם נסתרים מאחורי הקלעיים. לכל אחד מהם יש סיפור חיים שונה, מאפיין כתיבה מסוים ודרך ייחודית ומיוחדת להסתכל על הקבוצה, מנצ’סטר יונייטד.
יצירתיות הכתיבה יחד עם האהבה למנצ’סטר יונייטד יוצרים יחדיו את ה-בלוגים האדומים.

יהונתן קהאן

אחד מאנשי הסטטיסטיקה החזקים שצמחו במועדון האוהדים ואוהד יונייטד בכל רמ”ח אבריו. מאז המירוץ האנדרדוגי לאליפות של יונייטד ב-96 ומעקב הדוק על כתבות על היונייטד בכל עיתון ספורט של ראשון בבוקר של אותה עונה החל אט אט יהונתן להתאהב בקבוצה שעל אף שלא נתנו לה סיכוי בסופו של עונה, לקחה את האליפות. רוי קין, אחד מסמלי הקבוצה הנצחיים הוא השחקן שאותו יגדיר כאהוב ביותר בעיניו. 
For Everymanc A Religion.
לבלוג של יהונתן לחצו: כאן


אביעד שרלג

אוהד יונייטד מסור משנת 92. לאחר ניסיון לא מוצלח של אביו לגרום לו לאהוד קבוצה ישראלית כושלת (וגם אדומה), הצליח אותו אבא מסור לגרום לאביעד הקטן לאהוד קבוצה כושלת אחרת עד לאותה תקופה. ומאז הכל היסטוריה אדומה לאללה. לאחר פרישת הסמל ושחקנו האוהב אריק קאנטונה, ראה בג’ינג’י המשיחי כקוסם האדום המחודש.  
And Solskjaer has won it.
לבלוג של אביעד לחצו: כאן


תום גפן

בעל דם אדום מהגיל בו מבדילים בין מבטא סקוטי לצפון-אנגלי,
עם אבא שדומה שתי טיפות מים לסר עצמו,
לא נותרה לי ברירה אלא לרדוף עד מותי אחר יונייטד.
פיטר פן שלא יודע לעוף אבל יודע לחקור לעומק את פתיחת השטח של קגאווה.
Squeaky-bum time, I call it.
לבלוג של תום לחצו: כאן


פליקס טמסוט

אוהד יונייטד בנשמה והנשמה הזאת התחילה באהבתה לקבוצה כבר החל מהיותה בת 4 שנים. הכל התחיל כאשר נודע לפליקס הקטן כי בביתו שבאשדוד הותקנו כבלים לנוכח העובדה כי אביו אוהד מושבע של היריבה, ליברפול. יום אחד צפה פליקס בטלויזיה ובערוץ הספורט בקבוצה בה חשד כי היא קבוצתו של אביו והתאהב, לימים הסתבר שטעה וטוב שכך רצה הגורל. אדום מאז 1990 ועדיין קשה לו להחליט את מי היה רוצה לפגוש לפגישה אישית: סקולס או קנטונה.
Sent to me from heaven… You are my world.
לבלוג של פליקס לחצו: כאן


אדומים כותבים

סקשן חדש באתר המשלב בלוגים של אוהדי יונייטד שונים מתוך הקהילה וסוקר דעות שונות על נושאים הקשורים ליונייטד.  
UNITED WE STAND.
לכניסה לחצו: כאן

 


ארכיון בלוגים


יוסי שמש

אוהד יונייטד מסור משנת 97 בעיקר בגלל הבאז שלאחר פרישת האגדה הבלתי מעורערת של אותה התקופה- אריק קנטונה בשנות ה-90, שלאחר ימים יהפוך לסמלה הגדול של היונייטד. המשיך לאהוד את היונייטד וראה בה קבוצה עם לב ונשמה. דניס אירווין הוא אחד הסמלים של היונייטד וגם אליו התבטאה אהבתו של יוסי. 
Can Manchester United score? They always score.
לבלוג של יוסי לחצו: כאן

 
בואו להיות חלק מהעשייה…יש לכם דעה בכל הקשור לקבוצה? חושבים שיש לכם את הכישרון לכתוב טקסט מעניין וסוחף? יש לכם ניסיון בכתיבת בלוגים ואתם אוהדי יונייטד שרופים? בואו להיות חלק מצוות בלוגרים מנצח באתרהרשמי של ה- ISRAELI REDS!!!!איזור הבלוגים באתר המחודש של מועדון האוהדים מחפש בלוגרים המעוניינים לפרסם את הטקסטים שלהם בכל נושא הקשור למנצ’סטר יונייטד, לאוהדיה, לעיר או למה שרק תרצו הקשור בקבוצתנו האהובה. בנוסף ניתן לכתוב גם ל”אדומים כותבים” – דף בלוגים פתוח לאוהדי היונייטד.מעוניינים? אנא שלחו טקסט דוגמא אל: bhazak@gmail.com– בארי חזק

26.06.2011