אודות מפגשי הצפייה

אחת המטרות העיקריות של המועדון שלנו היא ארגון מפגשי צפייה משותפים לאוהדי מנצ’סטר יונייטד בישראל. המפגשים מתקיימים בפאבים השונים ברחבי הארץ. במפגשים נוצרת אווירת עידוד שלא רחוקה מהאווירה המוכרת מהפאבים ברחבי האולד טראפורד ואפילו מהאווירה באצטדיון עצמו, או בקיצור: הדבר הכי קרוב שיכול להיות לאנגליה. כיאה למעמד, האוהדים מגיעים לבושים וצבועים בצבעי המועדון, על כל המשתמע מכך (חולצות, צעיפים, דגלים ושאר סוגי מרצ’נדייז), לפאבים שמתמלאים בצבעי אדום-לבן-שחור.

איפה נפגשים?

אמנם מיקום המפגשים משתנה, אך הפאבים העיקריים שבהם מתקיימים מפגשי האוהדים הם הפאבים הבאים (אם תלחצו על השם של הפאב תוכלו להגיע לעמוד הרשמי שלו):

 • דבלין, שנקר 4, הרצליה
 • מייק’ס פלייס, הארבעה 14, תל אביב
 • דאנסינג קאמל, ויטל 10, תל אביב
 • גיגסי, יצחק נפחא 36 א’, באר שבע
 • מורגן, איצטדיון 22, פינת יקותיאל בהרב 3, קריית חיים
 •  

  לשאלות שכיחות (FAQ) על הפאבים ניתן ללחוץ על הסמל של הפאב הרצוי:

                 Giggsi מורגן

  “רשמי או לא רשמי זו השאלה?”

  בכל עונה ועונה ישנם מפגשי צפייה שצפויים להיות מפגשים גדולים יותר ומעניינים יותר כמו משחקים נגד יריבות חזקות כגון: צ’לסי, ארסנל ועוד, יריבויות חזקות כגון: ליברפול, מנצ’סטר סיטי או אפילו משחקים גדולים בליגת האלופות: באיירן מינכן, מילאן, ועוד ולמשחקים אלו אנו נערכים לקהל רב שיגיע ומצפה לפסטיבל של ממש שחל בפאב ספציפי שנקבע מראש. אלו הם המפגשים הרשמיים והגדולים. האם נוותר על משחקים קטנים ולא נראה אותם ביחד?! ממש לא! אנו מתארגנים בד”כ בפאבים קטנים יותר ולא רק במרכז הארץ. כדאי להיות מעודכנים!

   

  ISRAELI REDS ON TOUR

  בנוסף, במהלך השנים שעברו קמה לה מסורת הנקראת: ISRAELI REDS ON TOUR – מסורת של מפגשים ברחבי הארץ בה אנו מגיעים אליכם. מאחר ורב המפגשים נערכים במרכז, פעם בשנה אנו מסיירים בארצנו ומגיעים לפאבים בחיפה, ב”ש, ירושלים ועוד.  הודעות על המיקומים המדויקים של המפגשים באזורים השונים ברחבי הארץ יוצאות כשבוע לפני כל משחק ומתוקשרות בכל האמצעים המקובלים: פייסבוק, מייל וכמובן באתר הרשמי של מועדון האוהדים.

  לעוד פרטים ועדכונים בדבר ISRAELI REDS ON TOUR לחצו כאן: REDS ON TOUR

   

  רוצים לארח אותנו או מכירים פאב ששווה לנו לבקר בו?

  מועדון האוהדים של מנצ’סטר יונייטד בישראל ידוע ככזה שמושך אחריו כמות גדולה של אנשים בכל פאב שבו הוא מקיים מפגש צפייה במשחקים השונים, אנשים שמטבע הדברים גם לא חוסכים בשתייה בכלל ובאלכוהול בפרט. אם אתה בעל או מנהל פאב שמעוניין לארח אותנו או לחילופין אוהד מסור שמכיר פאב נחמד ליד הבית שיכול להתאים לנו, אנא צור איתנו קשר בכתובת הבאה: israelireds@gmail.com.

  06.10.2009