10 points ahead?

הפעם בתפריט, שלושה משחקים שהיו ועוד אחד שיהיה.

מתחילים…

תמיד כשיוצאים למשחק חוץ בלונדון אצל טוטנהאם, יש תמיד לסמן ביומן משחק קשה וכך קרה גם במשחק החוץ הזה.

הקבוצה יצאה למשחק חוץ בשלג קשה ובתנאי משחק מוגבלים.

המון הקרבה ומשחק לחימה של השחקנים הביאו אותנו למרחק נגיעה משלוש הנקודות הנכספות, אבל אז הגיעה הרחקה רעה של דה-חאה (שהיה לו משחק נהדר) מה שמתוך הערבוביה הביא את הכדור לדמפסי וזה איזן בדקה ה-92 ל1-1 בוייט הארט ליין.

מה שאנחנו רגילים לעשות, חזרות – מהפכים – וכו’ קורה לנו, וחבל, אבל זה טיבו של הכדורגל.

אבל גם נקודה במשחק חוץ שכזה זה טוב שכן זה היה במשחק חוץ אצל הקבוצה היחידה שלקחה נקודות באולד טראפורד בליגה השנה.

1-1 קצת כואב שחתם את הטור בקול ענות חלושה מבחינת התוצאה אבל בהיי אדיר מההשקעה ומשאר התוצאות שהיו לנו בטור ובעיקר מההגרלה הנפלאה של איזיג’ט ומועדון האוהדים בה זכה עמית לאסרי בכרטיס טיסה זוגי למנצ’סטר, איזה שת”פ ואיזה מועדון אוהדים!!! (ומזל טוב לעמית… :))

יונייטד טוטנהאם

ואחרי מפח הנפש ההוא בלונדון הקבוצה חזרה לבית כדי להלחם מול קבוצה לונדונית אחרת על הכרטיס לסיבוב החמישי בגביע האנגלי.

פולהאם מתארחת באולד טראפורד בקרב ישיר על הכרטיס ואת התשובה לנושא קיבלנו די מהר.

הקבוצה בתצוגת תכלית די ברורה שמה למשחק סוף כבר בדקה ה-52 עם 2-0 ו-3-0 מהירים מהרגליים של רוני וצ’יצ’ה שהעלו את התוצאה מה1-0 של גיגס בדקה השלישית.

בהמשך צ’י’צה כבש את השני שלו ואת הרביעי של הקבוצה בעוד פולהאם הוסיפה אחד משלה בדרך אל תוצאת הסיום, 4-1 קליל מול יריבה שלא באה להוות יריב במשחק הזה.

22

ואנחנו בדרך לסיבוב הבא ובהמשך ישיר לששת המשחקים האחרונים, גם הפעם נתמודד מול קבוצת פריימרליג במשחק הגביע (נושא ששת המשחקים הוא מזיכרון בלבד שכן אני באמת לא זוכר את מי עברנו בדרך לחצי הגמר נגד מנצ’סטר שיטי) – מנצ’סטר שיטי, מנצס’טר שיטי, ליברפול, ווסטהאם (מפגש כפול),  פולהאם ועכשיו רדינג, ממש משחקי גביע בהגרלה בלתי תאומן אבל אם זה מה שרוצים שנשחק אז את זה נשחק וגם נעבור!

2

ואחרי כל הלונדוניות האלה הגיע משחק בינוי ופושר שהעמיד אותנו במצב כל כך מוכר, פיגור מוקדם במשחק.

גם הפעם כמו שבמרבית הפעמים השנה הפכנו 0-1 ל2-1 בדרך להשבת הסדר על כנו ובדרך להשבת פער 7 הנקודות בפיסגה לאמת יציב שריר וקיים.

אין לנח על זרי הדפנה שכן פער שכזה נגנז מהר מאוד שנה שעברה בדרך להפסד אליפות ביזארי ומהסרטים בשניות האחרונות של העונה.

33 copy

ועכשיו, סוגרים את הסבב הזה של מפגשים מול לונדוניות במשחק בפולהאם.

עם מאזן של תיקו מול ווסטהאם בגביע ואז ניצחון עליה בגומלין, תיקו בטוטנהאם וניצחון על פולהאם בגביע (כשבטווח היו משחקים נגד אחרות כגון ליברפול וסאות’המפטון).

יוצאים לקרייבן קוטג’ עם אופציה להעלות את הפער בפיסגה ל-10 נקודות מדהימות, לפחות עד מחר, עד המפגש בין שיטי לליברפול, פער 10 שיתקבל בניצחון היום ויביא אותנו לעוד יעד הנכסף ובדרך הבטוחה אל התואר ה-20.

ההרכב שהייתי שמח לראות (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):

דה-חאה, אברה, וידיץ’, אוונס, דה-סילבה, קאריק, אנדו, קלברלי, קגאווה, רוני ו-ואן פרסי (במערך מאוזן מרכז שדה של 4-2-2-1-1).

עוד 3 נקודות ואין טוב יותר לצאת לשבוע חדש בהרגשה כזו (וזה אחרי שבמחצית בבלומפילד הקבוצה האחרת שלי, מכבי נתניה, מוליכה 3-0 על הפועל תל אביב המפורקת שגם נותרה ב-10 שחקנים).

U-N-I-T-E-D

 

 

02.02.2013         תגים:     easyjetisraeli redsman utdmanchestermanchester unitedON TOURreds on tourunitedאולד טרפורדאלכס פרגוסוןואן פרסייונייטדיונייטד פולהאםיזראלי רדסישראלי רדסכרטיסיםליברפולמנצ'סטרמנצ'סטר יונייטדמנצ'סטר סיטימפגשמשחק חוץפרמיירליגרוני