עוד חוזר הניגון

כמובן שאתנצל מראש על כך שטעיתי והטעתי. 
סבב המשחקים מול הקבוצות הלונדוניות לא ננעל נגד פולהאם כי אם ינעל היום במשחק חוץ קשה מאוד בלופטוס רואד של ק.פ.ר. בלונדון. 
אחרי משחק פושר אך יעיל בגביע מול רדינג, משחק שמביא אותנו לסיבוב הבא בגביע האנגלי וכנראה למפגש נוסף מול קבוצת פריימרליג – צ׳לסי (שצריכה קודם לכן לעבור את מידלסבורו). 
מפגש שכזה מול צ׳לסי יהיה המשחק השמיני ברציפות שבו הקבוצה משחקת מול שבוצת פריימרליג בגביע והמשחק ה-23 מתוך ה-28 האחרונים בו אנחנו מוגרלים מול קבוצה פריימרליג. 
אז ה-FA כבר מזמן לא בכיס שלנו לצערי ומסכת ההגרלות הזו לא מקלה או מועילה לנו באיזשהי דרך כי אם ההפך- הדרך לגביע רצופה מכשולים קשים ורבים אך בסופו של דבר אין מתוק יותר מתור שעמלת קשה עבורו ובציפיה שנקצור את הפירות של כל העבודה הקשה. 
2-1 במשחק בינוני פושר ויחסית משמים אבל התוצאה (במיוחד במשחקי גביע) היא הקובעת והכרטיס לסיבוב הבא הוא החשוב. 
Bring on the bloody Blues!!!
 Reading-Report
והנה מגיע לו עוד משחק מפתח בדרך הנפלאה שלנו לצלחת ה-20. 
משחק בתום היום יכיל להעמיד אותנו 15 נקודות בפיסגה – מרחק 5 משחקי ביטחון מעלה מעלה וזה בטרם שיטי עלתה לכר הדשא באטיחד למשחק קשה מול צ׳לסי. 
בהחלט לא בשמיים המחשבה על כך שנצא מהמחזור ה-27 עם פער פנומנאלי של 14 או 15 נקודות כשיהיו עוד 11 משחקים בדרך שהם שווי ערך ל33 נקודות בקופה. 
לבוא ללונדון (שוב) כדי לצאת עם מלוא שלוש הנקודות המונחות על הכף ועם פער של 15 נקודות שלמות לפחות ל24 שעות ובציפיה שהיריבה שלנו (ככל הנראה) בסיבוב הבא בגביע תעשה את העבודה מול השכנה הרעשנית שלנו מהעיר ושנרווה נחת לפחות פעם אחת מהבלוז המקרטעים.
ההרכב שהייתי שמח לראות (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):
דה-חאה, אברה, וידיץ’, אוונס, דה-סילבה, קאריק, קלברלי, קאגווה, יאנג, וולבק ו-ואן-פרסי (במערך של 4-2-1-2-1, יהלום אימתני עם אמצע חזק ושליטה במרכז השדה).
U-N-I-T-E-D
23.02.2013         תגים:     israeli redsman utdmanchestermanchester unitedunitedאולד טרפורדאלכס פרגוסוןאשלי יאנגואן פרסייונייטדיזראלי רדסישראלי רדסמועדון האוהדיםמנ. יונייטדמנצ'סטרמנצ'סטר יונייטדמנצ'סטר יונייטד בישראלמשחק חוץפרמיירליג