סיקור מפגש בכרכור: “למרות הגשם, החסידה לא נדדה”

“למרות הגשם, החסידה לא נדדה”
ווסטהאם- מנצ’סטר יונייטד, פאב החסידה, כרכור, 5.1.13.

מאת ניר ברקוביץ

השעה היא 18:40 ואנו, אוהדי יונייטד מהצפון הרחוק יותר וגם הקרוב, נוסעים בכביש 6 דרום לכיוון המפגש בכרכור כשעל החלון דופק הגשם מהיר יותר מגורג’ בסט ביום טוב. המחשבות שעוברות בראש הן בעיקר כאלו התוהות “מי המשוגע שיצא בכלל מהבית בסערה כזאת!?” תוך החלפת חוויות נסיעה אחרונות למנצ’סטר בין הנוכחים ברכב אני נזכר במנצ’סטר האפורה, עיר הנמל התעשייתית, שם הצבע האדום של הקבוצה שובר את הצבע האפור של מזג האוויר, ומתנחם בעובדה שאולי במזג האוויר הסוער הזה אנו דומים ולו במקצת לעיר של קבוצתנו.

אחרי חניית מיליון הדולר בדיוק מול פתח הפאב אנו מזהים את דגל הISRAELI REDS המתנוסס בגאון ומזכיר את הBALCONY בBISHOP BLAZE. הגשם ממשיך לטפטף ואנו ממהרים להיכנס לפאב. באותו הרגע החששות שטיפות הגשם והסערה שבחוץ ירתיעו אנשים מלצאת מהבתים, הרתעה שדומה לזו שפוגשים פנים מול פנים את יאפ סטאם, נמוגו כלא היו. 40 אוהדי יונייטד מכל רחבי הארץ מילאו את פאב החסידה בכרכור בצבעי אדום לבן שחור עטופים בצעיפים, כובעים, דגלים ושאר מרצ’נדייז איכותי. באיחור אופנתי הגיעו גם אוהדים רחוקים אשר עשו דרך כפולה מדרכי. שאפו.

פאב החסידה. הנדידה הייתה אל הפאב! תמונה: ארלין ברנדה בורסוק מועלם

כמו במפגש בבית ינאי כמות האוהדים מהאיזור הייתה יחסית קטנה מאד וחבל, אך הפעם בשונה מהמפגש האחרון התכנון של המקום אפשר צפייה במסך מכל רחבי הפאב (יכול להכיל עד 50 אנשים לערך). הפאב יצר אווירה מצוינת והאווירה במקום הייתה מצמררת, בהחלט התגעגעתי. אין יותר טוב מלשתות בירת בוטיק ישראלית לבחירתך (מלכה, אלכסנדר, נגב ועוד) מהחבית, לפצח גרעיני חמנייה מעולים (מוגש כנשנוש ללקוחות הפאב), לצפות במשחק גביע במפעל האיכותי ומלא סיפורי הסינדרלות ולסיים את הסופ”ש בצורה כזו.  הווייבים היו ממש טובים, כאלו שקשה להסביר אותם במילים ומי שהיה במפגש הספציפי הזה, יודע בהחלט על מה אני מדבר. מעבר לשיוויון של ואן פרסי, שלא מפסיק לרגש ולהראות שהוא מהטופ העולמי גם לאחר המשחק הזה, ולשמחה הצרופה שלאחר הגול, הייתה אווירה של ביתיות באוויר. גשם בחוץ, צלילי סינטרה חמימים בפנים. לא פלא שהחסידה לא נדדה..

איזו אווירה. מרימים לחיים! תמונה: שלמה כהן

בשבוע הבא, ביום ראשון, בצהרי היום אנו נפגשים לדובדבן שבקצפת, לקודקוד הראשי בטור הזה, למפגש המרכזי: מנצ’סטר יונייטד – ליברפול שייערך בדאבלין הרצליה. אחרי חוויות אין ספור שאני שומע מאוהדים על המפגשים האחרונים – זה בהחלט משהו שלא כדאי לפספס.

לסיכום: מפגש חמים ונעים עם משהו שונה באוויר, משחק ששיקף תיקו ונגמר בתיקו, היו רק קומץ אוהדים מכרכור וחדרה וחבל, הפאב המארח היה מעולה, אווירה מהפנטת- נקווה שפעם הבאה שנגיע לאיזור יותר אוהדים מקומיים יגיעו.

נקסט סטופ- הרצליה.
רוצים לדעת מתי המפגש הבא?! REDS ON TOUR 12/13

06.01.2013         תגים:     reds on tourגביעווסטהאםטוריונייטדכרכורמנצ'סטרמשחק גביעפאב החסידה