להוציא אותם מהסטוק

כיאה לכתיבה שלי, אתחיל ממאורעות הפרקים הקודמים: משחק החוץ בניוקאסל.

פתיחה נפלאה שלנו למשחק שבעיניי נחשב לאחד ממשחקי החוץ הקשים ביותר בשבילנו בפרט ובאנגליה בכלל.

20 דקות של כדורגל שבאמת הרבה זמן לא ראיתי מהקבוצה שלנו, אושר גדול, וגם 2:0 בחוץ תוך רבע שעה וזה עוד אחרי 2 הזדמנויות טובות שהלכו לאיבוד בין לבין, החמצה מול שוער של דה-סילבה והחמצה מול שער (וכבוד רב על ההתמדה בהשגת הכדור) של וולבק שעדיין בעיני הקשר בינו לבין הקבוצה הוא מקרי בהחלט וההחמצה הזו הייתה ההוכחה הכי טובה שיכולתי לקבל לזה.

ואז הגיעה תפנית חדה בעלילה, הקבוצה מורידה רגל מהגז, חוזרת לשחק כדורגל לא כדורגל ונותנת לניוקאסל את הבמה.

ניוקאסל מתחילה לשלוט במרכז השדה כאשר האירוע המשמעותי ביותר במשחק מגיע ביציאה לא מי יודע איזה של דה-חאה לכדור גובה (לא מפתיע) ובהצלה יוצאת מגדר הרגיל לנגיחה של סיסה.

בודאות יהיו המון חילוקי דעות לגבי עבר או לא, אפילו השדרן והפרשן האנגליים לא יכלו להחליט, וזה מקרה מאוד מאוד קשה ולאחר התבוננות בתמונה למטה הגעתי למסקנה שהחלטת השופט היא הנכונה ולא רק בגלל שהיא לטובת הקבוצה שלי אלא בגלל שהיא בעיניי הנכונה, הכדור דבוק למשקוף בתמונה העילית משמע שהכדור לא עבר במלוא היקפו את הקו, משמע – אין שער.

       

כמובן, שגם אחרי תמונה זו יהיו חילוקי דעות קשים אבל התמונה היא כזו שכבר לא מעניינת אף אחד, אין שער ולקחנו 3 נקודות בספורטס דיירקט ארנה של ניוקאסל ולא לפני שקלברלי כובש שער מהגבהה ביזארית שלו ומנצח את המשחק 3-0 חלק ומרשים לשדים האדומים.

ואחרי שסיכמנו את הפרקים הקודמים נעבור לפרק החדש: הקדרים מסטוק מתארחים אצל השדים ממנצ’סטר.

בדיוק הקבוצה לקחת ממנה 3 נקודות במטרה להשאר בצמרת הגבוהה ואולי גם לסגור קצת את הפער הקטן שיש לנו מהמקום הראשון כאשר במשחק שלפנינו צ’לסי תשחק מול טוטנהאם בדרבי לונדוני.

משחק פשוט זה לא יהיה אבל באולד טראפורד אנחנו חייבים לקחת נקודות ממשחקים כאלה, כבר איבדנו מספיק נקודות…

ההרכב שהייתי שמח לראות (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):

דה-חאה, אברה, אוונס, פרדיננד, דה-סילבה, קאריק, קלברלי, קגאווה, רוני, ואן-פרסי ו-צ’יצ’אריטו.

מערך 4-2-2-2 דמיוני שלי שאין סיכוי שהסר יעלה בו אבל אופטימיות לא הרגה אף אחד שאני מכיר.

אז זה הזמן לקחת את הנקודות, להשאר במקום השני ולהוריד את הפער מצ’לסי ל-2 נקודות או במקרה היותר נחמד ל-נקודה אחת בלבד, רק שלא ינצחו גם בוויט הארט ליין.

COME ON YOU REDS!!!

U-N-I-T-E-D

20.10.2012         תגים: