סיקור מפגש בבית ינאי: “כשמויש’ה פגש את מנצ’סטר”

“כשמויש’ה פגש את מנצ’סטר”
וויגן – מנצ’סטר יונייטד, פאב המויש’ה, מחלף בית ינאי, 1.1.13.

מאת עמית מאיר

איך ניתן בכלל להפסיד כזה טור מושקע אשר מגיע גם למקומות הקטנים בארץ ואין ספק שהאוהדים עונים ברגליים ומגיעים לכל מפגש ומפגש. למרות שהפעם בפאב המויש’ה אשר ממוקם ממש על כביש החוף ועל M הדרך הגיעו כמות קטנה של מקומיים עדיין הורגשה האווירה המדהימה במפגש טור רביעי ואיכותי. גם אני משתדל להגיע לכל מפגש שאני יכול מרעננה, עיר מגוריי. בנוסף, גם סידרתי את זמני העבודה בהתאם למפגשים בכדי שאוכל לקחת חלק בפסטיבל האדום הזה אשר מתקיים פעם בשנה.
היופי במועדון הזה שכשיש מפגש אוהדים ניתן לראות אוהדים מכל קצוות הארץ- אשדוד, רעננה, ירושלים, כפר ורדים!! מגיעים, וההשקעה של אותם אוהדים בשביל משחק יונייטד והנאה צרופה אינה מובנת מאליה ומקבלת הערכה גדולה בקרב אוהדים רבים בקהילה. אנשים מספרים על המפגש הראשון שלהם כהתגלות, כמשהו שהם לא הכירו שהיה קיים וחבל שלא הכירו לפני את המועדון ופועלו. מהפעם הראשונה שאתה מגיע אתה לא מפסיק להגיע..

הייתי במפגש הפתיחה של הטור, בבירה ירושלים וניתן לומר שהאווירה שנוצרה שם כיפרה על איכות הצפייה הבעייתית. באם הדרך, במויש’ה, זה היה שונה, היתה איכות שידור מעולה אבל האווירה היתה יותר כמו לראות כדורגל בסלון ממש גדול. כנראה בגלל שהיינו מעט אנשים יחסית (40 בערך כולל מקומיים) לא עשינו רעש של גדוד אבל בהחלט הרגישו את נוכחותנו. אחרי כל גול היית יכול לחזות באנשים קופצים ושרים. רגעים קטנים שמחממים לך את הלב.

נציגות צפונית. בני משפחת מאליק הגיעו מכפר ורדים. תמונה: בארי חזק

המשחק עצמו היה נראה יותר כמו משחק אימון אבל האם יש לי טענות? לא! יש לי 3 נקודות בכיס במשחק חוץ. וויגאן לא היו קיימים כמעט ואנו היינו דומיננטיים ועם קצת יותר מחץ וריכוז, זה היה יכול להיגמר עם שביעייה אבל למזלם זה נגמר עם קצת יותר מחצי. ואן פרסי בהחלט מספק את הסחורה וצ’יצ’ריטו לוהט לאחרונה. משחק עם ניצחון במפגש עם הרבה רצון. כמו אוהדים רבים גם אני רכשתי את צעיף מועדון האוהדים החדש עוד במפגש הפתיחה של הטור בירושלים. אין לי ספק ששווה את הקנייה.

חונכים דור חדש. דודי לקסר והדור החדש. תמונה: סימון מגזינר


לסיכום: מפגש חמים ונחמד, משחק קליל וניצחון מתוק, נתנייתים ואנשי עמק חפר לא היו הרוב הגדול וחבל אך בכל זאת קיבלו אותנו בזרועות פתוחות, הפאב המארח היה נחמד ושירותי, אווירה נחמדה- נקווה שפעם הבאה שנגיע לאיזור יותר אוהדים מקומיים יגיעו.

נקסט סטופ- כרכור.
רוצים לדעת מתי המפגש הבא?! REDS ON TOUR 12/13

03.01.2013         תגים:     israeli redsM HADERECHON TOURאם הדרךוויגןיונייטדמויש'המנצ'סטר יונייטד