הדרך לתהילה

כמובן שכשאתה אומר סאות’המפטון לאדם כמוני, לאדם בגילי, הדברים הראשונים שיעלו לו בראש זה:

איצטדיון ה’דל’, מת’יו לה טיסיה וה6-3 המפורסם.

6-3 במשחק חד פעמי של אייל ברקוביץ’ שסיים את המשחק עם צמד שערים ושלושה בישולים וסיים כאיש המשחק בסופו של דבר למרות ש:אגיל אוסטנסטאד סיים את המשחק עם שלושער.

הרבה מים בנהר עברו מאז, ליתר דיוק 16 שנים לערך והיוצרות השתנו רבות, יונייטד – מעצמה באנגליה ובעולם בעוד שסאות’המפטון שכנה לה די הרבה זמן בליגות הנמוכות.

המשחק האחרון בין הקבוצות הסתיים ב1-2 ליונייטד במשחק גביע לפני 2 עונות, אבל משחק חוץ בסאות’המפטון לא ייחשב לקל לאף קבוצה, במיוחד לא אחרי שהקבוצה המקומית איבדה שם נקודות לויגאן החלשה רק שבוע לפני כן….

יונייטד, שהראתה משב רוח חיובי וכדורגל מעניין במשחק נגד פולהאם וסוף סוף גם צברה נקודות לעונה הנוכחית תצא לאיצטדיון לא קל במטרה להמשיך את המומנטום החיובי ולצבור עוד נקודות שידרגו אותה במקום הטבעי לה כבר מתחילת העונה ובציפיה שבדרך לאליפות ה-20 של המועדון.

העונה בינתים לא גורמת לנו לנחת – איבוד נקודות במחזור הפתיחה, פציעות חוזרות וארוכות של שחקנים חשובים בהרכב ו-החלטות די תמוהות של SAF לגבי ההרכבים שבהם הוא עולה ולגבי חילופים אותם הוא עורך במשחקים, אבל ממשיכים להאמין בקבוצה, ממשיכים להאמין בסר בכמיהה ובאמונה שיימצא התלכיד הנכון שיביא אותנו לדרך המלך ומשם לטופ של הטופ של הכדורגל העולמי גם השנה!

אז יוצאים למשחק חוץ קשה בציפיה לקחת ממרי את הקדושה!

ההרכב שהייתי שמח לראות במשחק (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):

דה-חאה, אברה, וידיץ’, הוטון, דה-סילבה, קאריק, סקולס, קגאווה, ולנסיה, גיגס ו-ואן פרסי.

לא ההרכב הכי בריא וטוב שלנו אבל חייבים ניסיון ביום נתון שבו כל כך הרבה שחקני מפתח שלנו פצועים.

אז תמשיכו להאמין!

U-N-I-T-E-D

01.09.2012         תגים:     דה חאהוידיץ'מנצ'סטרמנצ'סטר יונייטדסאותהמפטון