בדרך למנצ’סטר עוצרים במינכן

אז תמה לה סוגיית פפ.

מגיע – לא מגיע, פרגי פורש- לא פורש, נשחק טיקי טקה – לא נשחק טיקי טקה, נהיה ברסה – או לא וכל מיני חפירות שכאלה.

את עמדת המאמן יאייש הסר כל עוד רוחו ובריאותו בו.

הקבוצה זה הוא והוא זה הקבוצה ובאמת קשה יהיה לי לראות את הקבוצה בלעדיו, גדלתי על הקבוצה שהוא בנה ואני חי ונושם אותה עד היום.

ברור לכל שהיום בו הסר יפרד ממושב כסאו קרב ובא אבל כל הדיבורים האלה של החלפה שלו בעודו בתפקיד זה כמו להספיד בן אדם עוד בחייו.

אמנם אני לא אחד החסידים של ההחלטות הניהוליות שלו בשנים האחרונות וגם בעניין ההרכבים והסגל יהיו בינינו חילוקי דעות כנראה אבל SAF זה יונייטד ואני לא מבין את הצורך ואת ההשתוקקות של האוהדים באדום להביא מאמן בדמותו של פפ להחליף את הסר כשהסר מביא אותנו כבר כמה שנים טובות למסכת הצלחות לא תאומן.

בחמשת השנים האחרונות הקבוצה רשמה 3 גמרים של ליגת האלופות וזכייה אחת, 3 מגני קהילה, גביע הליגה אחד, ועוד 3 אליפויות, מה הצורך הזה להחליפו כעת?

נכון שהוא מעבר לשיאו, גם לטעמי, אבל חברים, זה SAF, אל תטעו אפילו לרגע, הוא ה-יונייטד מ1986 שזה אפילו עוד לפני שתכננו להביא אותי או רבים אחרים ממועדון האוהדים לאויר העולם…

מעבר לכך, מעברו של פפ למשרת המאמן במינכן והעדפת הגרמנים על פני מנ. שיטי או צ’לסי או חזרה לברסה או כל מיני קבוצות פאר אירופאיות אחרות דווקא מעידה על כך שהוא רוצה קבוצה מקומית טובה שכן באיירן איננה יונייטד או ברסה מבחינת היקף האהדה אליה בעולם, הבחור רצה לחזור לאמן והסר כנראה הבהיר לו שזה לא יקרה השנה ביונייטד אז הוא “התפשר” על הקבוצה מגרמניה.

לעניות דעתי, הוא עוד יעשה את דרכו לOT כבר בעשור הזה…

וגם בתמונות הסקוטי נראה די מרוצה ונינוח ליד הספרדי…

ועכשיו לעניין הקבוע – המשחקים, אחד מהעבר ואחד מהעתיד, תשתדלו להנות.

את המשחק ההוא ביום רביעי רצוי לשכוח מה שיותר מהר.

משחק בינוני שהתנהל רובו ככולו במרכז המגרש בלי איזשהם מצבים מיוחדים או מרגשים.

כדור עומק נהדר של אנדו מצא, אולי בפעם היחידה שהוא לא היה בנבדל במשחק הזה , את המקסיקני אשר בישל כדור נהדר לרוני במטרה לשים את הכדור ברשת של הלונדונים בדרך ל1-0 שנשמר עד לסיום המשחק.

בין לבין הספיק רוני לשלוח כדור עונשין מ-11 מטר בערך ליציע Q שבקהאם שלח אליו את הפנדל ההוא בגביע העולם.

כאשר ההיילייט של הערב מבחינתי, ולא בגלל שהם היו שם דבר ביונייטד כמו שהם היו שחקני יונייטד בעבר, היה הגעתם של ג’ורדי קרויף ודג’מבה-דג’מבה האגדי.

תמיד כיף לראות שחקני עבר של הקבוצה ותמיד טוב לראות את הכבוד שלהם לסמל של המועדון ולא משנה לפני כמה זמן הם שיחקו בו.

האחד – קרויף, בן אדם מנומס, במילה וחצי שהחלפתי איתו הוא אמר ש”אין על יונייטד בעולם”, וכשאמרתי לו “תהנה בישראל” אחרי תמונה, המילים שיצאו מפיו היו “לילה טוב, אני מעריך את זה, תודה” והנה תראו את התגובה ששונה שבעתיים מתגובה זו.

כשהחלפתי חצי מילה עם דג’מבה-דג’מבה הדו שיח התנהל כך:”ערב טוב” והוא עונה “גם לך”, אני: “אפשר להצטלם” והוא “בטח” (צולמה תמונה) כשבסיומה אני אומר לו בדיוק מה שאמרתי לקרויף “תהנה בישראל” והוא בעברית מצחיקה עונה לי “תודה אח שלי, תודה” ג’וח אמיתי, היה משתלב טוב בנתניה.

וכעת, יוצאים למפגש האחרון בTOUR השנתי של הISRAELI REDS, הפעם – חיפה.

נגמר לו עוד טור, טור מוצלח כמו האחרים ובציפיה שיביא עימו את שלוש הנקודות אליהם הקבוצה צמאה.

יוצאים ללונדון, למפגש עם הקבוצה האנגלית היחידה שניצחה אותנו באולד טראפורד השנה.

המשחק ההוא היה ביזארי, משחק שחשף משחק הגנה רעוע שלנו.

מאז, הרבה מים עברו בנהר, ההגנה התאזנה, החוד קטלני מתמיד ובעיקר הקבוצה החזירה את כח ההרתעה שהיה חסר לה כל כך בתקופה האחרונה.

הזדמנות פז לנקום על ההפסד ההוא בOT מוקדם יותר השנה כאשר טוטנהאם תציג סגל מאוד מדולל עקב פציעות מחוייבות בינלאומיות של שחקניה וכל מיני.

הזדמנות להחזיר את פער 7 הנקודות ולהביא את עצמנו ל-4 משחקים נוחים יחסית על הנייר (סאות’המפטון, אברטון ופולהאם בליגה ופולהאם פעם נוספת גם בגביע), עד המפגש עם ריאל מדריד.

ההרכב שהייתי שמח לראות (מבלי להתחשב במצבת הפצועים / הנעדרים העדכנית ביותר):

דה-חאה, אברה, פרדיננד, וידיץ’, דה-סילבה, קאריק, אנדרסון, קלברלי, קאגווה, רוני וואן-פרסי.

מערך מבוקר של 4-2-2-1-1 עם חלחוץ חוד בודד ועיבוי המרכז שכן יש לטוטנהאם סילונים בקבוצה ועל זה נעשנו באולד טראפורד בציפייה שלמדנו מטעויות עבר.

אז אם אתם במקרה בסביבה או שסצם בא לכם לפנק את עצמכם עם מטורפים אנגליים אז אל תגידו לא ידענו ולא שמענו, אנחנו בטמפל בר חיפה מחר, 18:00 שריקת פתיחה.

כאשר, אם נרשמת להגרלה ותהיה נוכח, תוכל לזכות בטיסה למנצ’סטר, מה רע???

U-N-I-T-E-D

19.01.2013         תגים:     israeli redsman utdmanchestermanchester unitedON TOURreds on tourunitedאולד טראפורדאולד טרפורדאלכס פרגוסוןואן פרסיווסטהאםיזראלי רדסישראלי רדסכרטיסיםמועדון האוהדיםמנ. יונייטדמנצ'סטרמנצ'סטר יונייטדמנצ'סטר יונייטד בישראלמפגשמשחק חוץפרמיירליגרוני